O mně

Mám 18 let praxe jako vedoucí personálního oddělení (Human Resources) ve společnostech KPMG, Bestfoods, ING a ŠkoFIN (Volkswagen Financial Services). V rámci působení ve společnosti Bestfoods jsem řídila personální oddělení v České i Slovenské republice. Poslední 3 roky své pracovní kariéry ve Volkswagen FS jsem strávila na pozici personální ředitelky v Rusku. Mám 11 let praxe ve vrcholovém managementu.

Kromě toho, že jsem se během této praxe důkladně seznámila se všemi oblastmi západní personalistiky, prošla jsem také řadou školení z oblasti personalistiky, manažerských dovedností, absolvovala jsem několik školení pozorovatele v assessment centru a 2 půlroční kurzy koučinku organizované společností Newton Solutions. Ve všech zmíněných společnostech jsem zaváděla množství personálních nástrojů, ve Volkswagen FS jsem se účastnila řady mezinárodních projektů a intenzivně jsem se věnovala rozvoji manažerů jak v Čechách, tak v Rusku.

Sedm let jsem působila jako externí lektor programu Personální Management Institutu ekonomických studií při Fakultě sociálních věd Karlovy University v Praze, dvakrát jsem se zúčastnila interního mezinárodního přípravného programu pro budoucí generální ředitele Volkswagen FS jako interní lektor personalistiky. Před svým tříletým působením ve Volkswagen FS v Rusku jsem pracovala pro tuto společnost dva roky jako konzultant v oblasti personalistiky a kouč pro top management.