O mně

Životopis

Ing. Eva Znamenáčková má 18 let praxe jako vedoucí personálního oddělení (Human Resources) ve společnostech KPMG, Bestfoods, ING a ŠkoFIN (Volkswagen Financial Services). V rámci působení ve společnosti Bestfoods řídila personální oddělení v České i Slovenské republice. Poslední 3 roky své pracovní kariéry ve Volkswagen FS strávila na pozici personální ředitelky v Rusku. Má 11 let praxe ve vrcholovém managementu.

Kromě toho, že se během této praxe důkladně seznámila se všemi oblastmi západní personalistiky, prošla také řadou školení z oblasti personalistiky, manažerských dovedností, absolvovala několik školení pozorovatele v assessment centru a 2 půlroční kurzy koučinku organizované společností Newton Solutions. Ve všech zmíněných společnostech zaváděla množství personálních nástrojů, ve Volkswagen FS se účastnila řady mezinárodních projektů a intenzivně se věnovala rozvoji manažerů jak v Čechách, tak v Rusku.

Sedm let působila jako externí lektor programu Personální Management Institutu ekonomických studií při Fakultě sociálních věd Karlovy University v Praze, dvakrát se zúčastnila interního mezinárodního přípravného programu pro budoucí generální ředitele Volkswagen FS jako interní lektor personalistiky. Před svým tříletým působením ve Volkswagen FS v Rusku pracovala pro tuto společnost dva roky jako konzultant v oblasti personalistiky a kouč pro top management.